Nastavitelný Držení těla Korektor Zpět Podporu Ramenní Ortéza Bederní Podporu Korzet Zadní Pás pro Muže, Ženy, Děti

Nové

260.33 Kč

/ 473.45 Kč

Skladem

Vlastnosti:

(1) použití pohodlné, prodyšné bavlny materiál, přezky, vyrobené z lepicí pásky; (2) Speciální-osm otevřených design je snadné upravit těsnost; (3) snadno se nosí, pohodlné, dobrá prodyšnost; (4) efektivní mediální zlomeniny.Jak používat: Vytáhněte ramenní popruhy přes ramena, ujistěte se, že elastické tkaniny jsou nejblíže vašeho těla.Úsek bederní pás kolem trupu a upevněte.Upravte pozici a přiléhavost, jak je potřeba.Ramenní popruhy by měly vytáhnout zpět lehce na rameno oblasti.V případě potřeby vytáhněte pás dolů mírně zvýšit rameno tlak.

Dobrá kvalita a dobrý servis:

Vážení přátelé!Děkuji moc za návštěvu QIUGUO Oficiální Obchod!Vzhledem k současné globální expresní doručení zpoždění, aktuální doba dodání je cca 35-90 dní.Aby se zabránilo dlouhé dodání balíčku, důrazně doporučujeme volbu "UBI" nebo "www.hotelkarlstejnvinice.cz Standardní Doprava".Pokud se rozhodnete UBI, dodání může být dokončena v asi 5-15 dní!Pro většinu zemí/regionů, vaše objednávka může být doručena www.hotelkarlstejnvinice.cz standardní expedice do 7-25 dní!Navíc, pokud se rozhodnete www.hotelkarlstejnvinice.cz standardní lodní dopravy a aby překročit dobu dodací lhůty slíbil www.hotelkarlstejnvinice.cz platformy, můžete získat vrácena rychle! ! !

1.Sledování informací bude obvykle být updayed v 24-72 hodin.Můžete ji sledovat na těchto stránkách:http://www.17track.net/zh-cn 2.Obvykle to bude trvat 10-45 dny, aby se dospělo ,rychlost coustoms odbavení a doprava v kupující zemi, která se rozhodne, že dorazí rychleji nebo zpoždění.prosím pochopit.

Štítky: korektor držení těla. mno, korzet victoriano, muži svetr, tvář pračka, ženy vzpřímené držení těla, elektrické svalové stimulátor, underbust, vzpřímené držení těla mužského, korzet sexi, zpět podporu žen

Materiál Kompozitní Materiál
Číslo Modelu nastavitelný držení těla korektor
Aplikace Zpět
Značka agdoad
Komoditní Certifikace Kvality 3C
Typ Položky Korekce Pás
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Nastavitelný Držení těla Korektor Zpět Podporu Ramenní Ortéza Bederní Podporu Korzet Zadní Pás pro Muže, Ženy, Děti

Nastavitelný Držení těla Korektor Zpět Podporu Ramenní Ortéza Bederní Podporu Korzet Zadní Pás pro Muže, Ženy, Děti

Vlastnosti: (1) použití pohodlné, prodyšné bavlny materiál, přezky, vyrobené z lepicí pásky; (2) Speciální-osm otevřených design je snadné upravit těsnost; (3) snadno se nosí, pohodlné, dobrá prodyšnost; (4) efektivní mediální zlomeniny.Jak používat: Vytáhněte ramenní popruhy přes ramena, ujistěte se, že elastické tkaniny jsou nejblíže vašeho

Související produkty