Dong Chong Xia Cao Wild Celé Himálajské Cordyceps Sinensis

Nové

975.75 Kč

/ 1 072.36 Kč

Skladem

Cordyceps Sinensis má dlouhou historii použití v Čínské bylinářství. To je považováno za skvělý tonikum pro budování fyzické síly a vytrvalosti. Tam je látka v cordyceps, která rozšiřuje plic, dýchacích cest, poskytuje více kyslíku do krve. Pro tuto skutečnost je velmi oblíbený u sportovců. Tato léčivá houba se také používá k léčbě astmatu, kašel a zánět průdušek. To má anti-pobuřující vlastnosti a schopnost relaxovat bronchiální stěny. Je to skvělý imunitní systém booster stejně.

Jak Používat tento Produkt

1.Čaj – Dusíme v uzavřené nádobě na nižší teplotu po dobu několika hodin, aby se bylinný extrakt. Kmen a konzumovat kapaliny. Rozbít Cordyceps na menší kousky a dusíme znovu na mírně vyšší teplotu. Tento postup opakujte, dokud jste teď delší jsou extrahování něco od Cordyceps. Poté můžete buď jíst zbývající kusy nebo extrakt je v alchohol. Tato metoda může být rovněž provedeno, včetně Divoké Panax Ginseng vytvořit skutečně hluboký tonikum.

2.Tinktura – Ponořte Cordyceps v alkoholu po dobu 2 měsíců, za občasného míchání. Na konci čas, napětí a konzumovat kapaliny. Zbývající Cordyceps a uvaříme, aby se čaj. To může také být provedeno podél Divoké Panax Ginseng, a další elitní bylin.

3.Konzumovat Přímo – i Když to není tradiční způsob, jak konzumovat Divoké Cordyceps, jíst bylina je nejvíce přímý způsob, jak komunikovat s ním. Můžete získat plnou extrakci jiné metody, ale stále budete popíjet všechny Divoké Cordycep je úžasné sloučeniny a energie.

Štítky: angelica sinensis, houbové mycelium, chongsam šaty, ženšen, organické ashwagandha kapsle, cordyceps kapsle, salajeet, huatuo zaizao prášky čína, mi, himalájské lampy

Číslo Modelu BFGH68
Množství 1 Sáček
Složka Celý Divoký Cordyceps Sinensis
NET WT 3g/6g/9g

Napsat recenzi

Dong Chong Xia Cao Wild Celé Himálajské Cordyceps Sinensis

Dong Chong Xia Cao Wild Celé Himálajské Cordyceps Sinensis

Cordyceps Sinensis má dlouhou historii použití v Čínské bylinářství. To je považováno za skvělý tonikum pro budování fyzické síly a vytrvalosti. Tam je látka v cordyceps, která rozšiřuje plic, dýchacích cest, poskytuje více kyslíku do krve. Pro tuto skutečnost je velmi oblíbený u sportovců. Tato léčivá houba se také používá k léčbě astmatu, kašel

Související produkty