20AWG 30m/box Flexibilní Silikonový Kabel Solid elektronické dráty, Pocínované Měděné line Sada 5 Barev, DIY

Nové

319.13 Kč

/ 425.58 Kč

Skladem

Všechny fotografie si tím, skutečné zboží pro sebe, ale prosím, na vědomí, že fotografie nemusí odrážet skutečnou barvu světla položek. Cena objednávky nižší než KČ :7 , loď do Číny Post Obyčejné Malé Paket Plus ,žádné sledování informací , Na normální trvá 3-7 týdnů dodat, věnujte, prosím, Více trpělivosti čekat !!! Díky moc za vaše pochopení! Prosím, nepokoušejte se otevřít spor, aniž by požádal o pomoc!!!

20AWG 19.68 metrů /roll Flexibilní Silikonové Pevné elektronické vodiče Pocínované Měděné line Sada 5 Barev, DIY 30 metrů/box

Velikost: 20AWG

délka:Každá role 6 m / Celkem 30 metrů

Specifikace: Jmenovitá teplota: -60 C až + 150 ° C

Jmenovité napětí: 300V

Izolace: Silikonová pryž

Má vynikající vysoká teplotní odolnost, nízká teplotní výkon, s vynikající odolností proti vysokému tlaku, proti - stárnutí, vysoká teplota, kyseliny, dlouhá životnost.

Návod k použití:

Izolační silikon, barva: zelená, červená, černá, modrá, žlutá, Dlouhou životnost, jednoduché, měkké, snadno se instaluje. Široce používané v high-teplota-line prostředí, osvětlení, domácí spotřebiče, elektrických spotřebičů, měření a regulace, elektroinstalace a elektronika, lampy, a tak dále.

* Připojit drát se používá v různých general-purpose elektrické aplikace.

* Soild měděný drát poskytuje dobré elektrické připojení, zatímco Silikonovou izolací chrání drát proti otěru, chemikáliím, olejům a rozpouštědlům.

* Drát poskytuje vynikající jednotnost pro snadné zpracování, odizolování a ukončování.

* Dlouhá životnost , dlouhá životnost, životní prostředí-přátelský

* K dispozici v Černé, Červené, Zelené, Modré,Žluté Barvy.

*Ideální pro DIY dekorace

World Wide Přepravní Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Všechny objednávky budou shiped ven pouze v rámci 3 obchodní den. Nejsme odpovědni za jakékoliv vlastní cla nebo dovozní daň.

Přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány prostřednictvím bezpečné platební procesor PODMÍNĚNÁ Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky, Pokud nemůžete pokladně okamžitě po transakci uzavřít, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval. Pokud nejste spokojeni, nebo zboží je vadné, když obdržíte své položky, Budete mít 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše položky

Jsme podnikání v roce 2010, kdy tam byly jen 2 členové v našem týmu a dodávat jen naše telefony tvorby produktů na pár zákazníků ! Nyní jsme se stali profesionálním dodavatelem, doufáme, že poskytuje náš produkt více a více kupujících ! Děkuji za dejte nám příležitost, aby vás provozu, budeme dělat naše nejlepší pro vás !

Prosím, nezapomeňte nechat nám "5 HVĚZD" pozitivní zpětnou vazbu poté, co obdržel balíček,Budeme dělat totéž pro vás, Pokud splňujete jakýkoli problém, Prosím, ne levé žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, aniž by požádal o pomoc. jsme tu pro vás, pro jakýkoliv dotaz na nějaký problém, pošli mi zprávu!!!

Štítky: měděného pevného drátu, diy elektron kit, původní awg drát, elektron drát, 20awg, 20 awg drát, měděný drát, diy kit elektroniky hodiny, žehlička pájky, silikonové kapela kabel

Izolační Materiál Gumové
Typ Vodiče Solidní
Číslo Modelu 20 awg
Délka 6 metrů /roll
Značka striveday
Aplikace Vnitřní zapojení elektrických zařízení apod.
barva Černá Modrá Žlutá Zelená Červená
Materiál Vodiče Měď
Aktuální Typ DC
Typ Více Žilový Kabel
Wire Gauge (AWG) 20

Napsat recenzi

20AWG 30m/box Flexibilní Silikonový Kabel Solid elektronické dráty, Pocínované Měděné line Sada 5 Barev, DIY

20AWG 30m/box Flexibilní Silikonový Kabel Solid elektronické dráty, Pocínované Měděné line Sada 5 Barev, DIY

Všechny fotografie si tím, skutečné zboží pro sebe, ale prosím, na vědomí, že fotografie nemusí odrážet skutečnou barvu světla položek. Cena objednávky nižší než KČ :7 , loď do Číny Post Obyčejné Malé Paket Plus ,žádné sledování informací , Na normální trvá 3-7 týdnů dodat, věnujte, prosím, Více trpělivosti čekat !!! Díky moc za vaše pochopení!

Související produkty