2KS,Přizpůsobené Malé Ocelové Dlouhé Flexibilní Kompresi Souboru Jaro,0.2-0.3 Drát*Průměr(1-5)mm Se Průměr*Délka 1000mm

Nové

137.27 Kč

/ 169.40 Kč

Skladem

Tlačné pružiny

Průměr drátu:0,2-0,3 mm;

Z průměru:1-5 mm;

Zdarma Délka:1000mm;

Materiál: Ocel; Tyto vysoce kvalitní prospěch kovové pružiny jsou ideální pro všechny příležitosti.Naplňte každý s produkty, které chcete, aby dárek pro hosty.

Nicméně, pokud chcete udělat vlastní prameny na vaše velikost, Prosím, laskavě dejte nám vědět, množství, velikost a materiál,který potřebujete, než místo pořadí.Nabídneme přesnou cenu později, když jsme se dostávat více informací z pramenů, které potřebujete.Mezitím můžeme zdarma navrhnout pružiny na svou velikost, stejně jako budete potřebovat, pokud budete potřebovat pomoc.

Pokud máte nějaké dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Shippment: 1.Před uvedením objednávky, prosím, potvrďte ceny a další podrobnosti s námi. 2.Při zpracování objednávky, prosím, zkontrolujte dodací adresu, psč a tel.ne.ect. 3.Zajistíme dodání do 7 pracovních dnů po obdržení vaší platby. 4.Obecně platí, že budeme loď vaší objednávky spolu DHL .Ale pokud je to naléhavé, můžete zaplatit nějaké extra přepravní poplatek, budeme posílat prostřednictvím jiných express, jak je uvedeno níže .

Výnosy: 1) My vám vrátíme peníze vrátíte-li zboží do 10 dnů od obdržení předmětů pro nic za nic. 2) Vrácené zboží nesmí být použité nebo poškozené. 3) Kupující je odpovědný za poškození nebo ztrátu položky, když je vrátil.a nemusíte dostat plnou náhradu. 4) Kupující je odpovědný za expediční poplatek vrátit položky.Freeback: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Zanechte prosím pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby.Jsme opravdu si toho vážím.Pokud máte jakýkoliv dotaz.Prosím, neváhejte a kontaktujte nás.Díky.

Štítky: tial springs, těžké jaro, pevný drát z nerezové oceli, tažné pružiny z nerezové, dvojité těsnění, jarní ocelového drátu, sonda jaře, ploché pružinové oceli, obklad spring, šroubová pružina

Průměr Drátu 0,2-0,3 mm
Styl CÍVKY
Použití Průmyslová
DIY Dodávky Obrábění kovů
Číslo Modelu Tlačné pružiny
Značka co-práce
Volná Délka 1000mm
Vnější Průměr 2mm
Materiál Pružinové oceli
Typ Zatížení komprese
Z průměru 1-5 mm

Napsat recenzi

2KS,Přizpůsobené Malé Ocelové Dlouhé Flexibilní Kompresi Souboru Jaro,0.2-0.3 Drát*Průměr(1-5)mm Se Průměr*Délka 1000mm

2KS,Přizpůsobené Malé Ocelové Dlouhé Flexibilní Kompresi Souboru Jaro,0.2-0.3 Drát*Průměr(1-5)mm Se Průměr*Délka 1000mm

Tlačné pružiny Průměr drátu:0,2-0,3 mm; Z průměru:1-5 mm; Zdarma Délka:1000mm; Materiál: Ocel; Tyto vysoce kvalitní prospěch kovové pružiny jsou ideální pro všechny příležitosti.Naplňte každý s produkty, které chcete, aby dárek pro hosty. Nicméně, pokud chcete udělat vlastní prameny na vaše velikost, Prosím, laskavě

Související produkty