Indoor Outdoor Golf Practice Net Golf Bít Klec Zahrada Travní Porosty Praxe Stan Golf Tréninková Zařízení

Nové

845.26 Kč

/ 1 006.35 Kč

Skladem

Specifikace(přibližně):

Název: Golf, vnitřní a venkovní praxi net

Hmotnost: 7,9 kg

Velikost: 131.23x91.86x39.37in

Materiál: net

Balení: červená nylonová ledvinka

Znevýhodnění: anti-strike / anti-odskočit míč, síť, oboustranný ochranný čistý design

Použití: může cvičit dřevěné sloupy / žehličky / řezání tyče, vhodný pro pokojové, balkónové, venkovní, atd.

Balení Seznam:

Golf Practice Net * 1 (Montáž nutná)

Bullet Body: 1,Přenosný tréning: velký golfový trénink net poskytuje dostatek sportu prostoru a lepší švih schopnosti. Tento net je nejlepší volbou pro golf. Můžete trénovat v zahradě / parku, nebo kdekoliv.

2,Snadná Instalace: Ať už vnitřní nebo venkovní, golf školení net je snadný k instalaci. A to může být snadno instalovány / odstraněny za 10 minut, což je snadnější k použití.

3,Vysoce kvalitní Materiály: čistá používá vysoce kvalitní Oxford tkanina + černá polyesterových vláken a skleněných vláken tyče používané v držáku je odolný, trhání odolné a trvanlivé.

4,Snadné Přenášení: školení net lze složit pro snadné skladování, a to je velmi snadno skladovat a přepravovat, aniž by se příliš mnoho místa. To je základní sportovní vybavení pro obchodní cesty a každodenní zábavu.

5,Široká Aplikace: golf practice net může být použit v zahradách a služební cesty. Můžete cvičit golf pohodlně kdykoliv zlepšit své dovednosti.

Štítky: golf club, Peří, Golf, vintage club držák, volkswagen golf iv, golf plastových tee, fitness kolo vnitřní, golf bít klec skládací praxi net, domácí golf bít net, mini putter

Původ KN(Původu)
Značka JAK PRAVDIVÉ

Napsat recenzi

Indoor Outdoor Golf Practice Net Golf Bít Klec Zahrada Travní Porosty Praxe Stan Golf Tréninková Zařízení

Indoor Outdoor Golf Practice Net Golf Bít Klec Zahrada Travní Porosty Praxe Stan Golf Tréninková Zařízení

Specifikace(přibližně): Název: Golf, vnitřní a venkovní praxi net Hmotnost: 7,9 kg Velikost: 131.23x91.86x39.37in Materiál: net Balení: červená nylonová ledvinka Znevýhodnění: anti-strike / anti-odskočit míč, síť, oboustranný ochranný čistý design Použití: může cvičit dřevěné sloupy / žehličky

Související produkty