100ks Silikonové vodivé gumové tlačítka pro PS4 slim pro herní ovladač opravit

Nové

689.41 Kč

/ 749.30 Kč

Skladem

Propagační Akce Související Produkty

Obrázek produktu 100ks Silikonové vodivé gumové tlačítka pro PS4 slim pro herní ovladač opravit

Popis produktu Vysoce kvalitní silikonový materiál pro ps4 slim pro herní ovladač Vodivá gumová podložka pro PS4 pro slim řadič Posílily své herní zážitek Balení Obsah 100sets x Vodivé pryže Vodivé tlačítka Platby

www.hotelkarlstejnvinice.cz podporuje Visa, MasterCard, Maestro Debetní Kartou, Western Union, bankovní převod prostřednictvím banky. Dozvědět se více o platebních metod na www.hotelkarlstejnvinice.cz, prosím, odkazovat se na "Centrum Nápovědy"

Zásilka

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme posílat zboží do 7 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Jsme loď na objednávku dodací adresu POUZE. Prosím, ujistěte se, že vaše adresa je správná, než budete platit. Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích. Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrátí

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme. My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty. Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba

Nabízíme 1 měsíc zdarma náhradní. Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Poskytujeme také 12 měsíců, bez údržby. Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat. Pokud jakákoli část, je povinen nahradit, kupující by měl také uhradit náklady části, které mají být nahrazeny. Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás. Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo. Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

O Nás

Prodáváme zbrusu nové položky přímo z továrny. Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím "TradeManager" nebo "nabídka zprávu". Budeme reagovat do 1 pracovního dne nebo méně. Prosím uveďte své číslo objednávky ve všech komunikací.

Štítky: PS4, konzole ps4, ps4 pro controller chrome tlačítka, hra ps4, tlačítko gamepad, joystick gumy, levou tyč, gamepad rubber, krása, včela, ps4 gen 3 tlačítek regulátoru

SONY Model PLAYSTATION4
Značka xunbeifang
S USB no
Platí pro pro PS4 Pro slim řadič
Číslo Modelu GSO27400
Kompatibilní Značka/Model Sony

Napsat recenzi

100ks Silikonové vodivé gumové tlačítka pro PS4 slim pro herní ovladač opravit

100ks Silikonové vodivé gumové tlačítka pro PS4 slim pro herní ovladač opravit

Propagační Akce Související Produkty Obrázek produktu 100ks Silikonové vodivé gumové tlačítka pro PS4 slim pro herní ovladač opravit Popis produktu Vysoce kvalitní silikonový materiál pro ps4 slim pro herní ovladač Vodivá gumová podložka pro PS4 pro slim řadič Posílily své herní zážitek Balení Obsah 100sets x Vodivé pryže Vodivé tlačítka

Související produkty