2,5" HDD PATA IDE 160GB 160g ide 5400RPM 8M Interní Pevný Disk notebooku, notebook Zdarma Lodní šroub ovladač zdarma

Nové

349.51 Kč

Skladem

Všimněte si prosím, že model je MIX.

máme loď náhodně

2,5" HDD PATA IDE 160GB 160g ide 5400RPM 8M Interní Pevný Disk notebooku, notebook Zdarma Lodní šroub ovladač zdarma

Kvalitní

- Každé položky byly testovány kriticky před odesláním provedeno ,jsme postavili několik zkušebních stanic speciálně pro CPU ,prosím koupit s worry-free .

- Prosím, ujistěte se, že kontakt ventilátor a CPU je dobrý, nezpůsobí teplota CPU je příliš vysoká.Děkuji

- Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu.Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

- Níže je testování ploch, které používáme.

Platba

1. Plná platba musí být uhrazena do 7 dnů od zadání vaší objednávky.

2. Kupující je odpovědný za veškeré daňové a/nebo daně účtované jejich zemi.A zboží bude Označeno jako "dárek" nebo "vzorek" pro vaše snadné celní odbavení a menší poplatek.

Doprava

- Obvykle používáme China Post Air Mail(doprava zdarma).Prosím, kontaktujte nás, pokud chcete použít jiné kurýrní služby, jako je DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS.Budete platit extra poplatek.My vám sledovací číslo poté, co poslal ven.

- My jen loď do OBJEDNÁVKY adresu sídla.Takže prosím, ujistěte se, že vaše adresa v OBJEDNÁVCE, je správné a platné.Prosím, ujistěte se, že opustit správné telefonní číslo při napouštění kupující informace.

- Jsme loď balíček do 2 pracovního dne po obdržení platby vymazány.

-.Můžete zkontrolovat zboží, kde je v tranzitu přes sledování NE .

Zpětná vazba

- Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

- Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.To bude jen trvat 1 minutu.

Vrátí

- Vrátí přijal.Položka musí být v původním stavu.A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Štítky: mazda speed příslušenství, hp notebook šroub, s usb, tvrdá práce plakát, 2tb pevný disk, herní notebook, plexhd x79, interní pevný disk 2.5 ide, notebook šroubovák, 160gb pevný disk

Typ Průmyslové Počítačové Příslušenství
Značka plexhd
Balíček No
Číslo Modelu 160G ide 5400

Napsat recenzi

2,5

2,5" HDD PATA IDE 160GB 160g ide 5400RPM 8M Interní Pevný Disk notebooku, notebook Zdarma Lodní šroub ovladač zdarma

Všimněte si prosím, že model je MIX. máme loď náhodně 2,5 HDD PATA IDE 160GB 160g ide 5400RPM 8M Interní Pevný Disk notebooku, notebook Zdarma Lodní šroub ovladač zdarma Kvalitní - Každé položky byly testovány kriticky před odesláním provedeno ,jsme postavili několik zkušebních stanic speciálně pro CPU ,prosím koupit s worry-free

Související produkty