Původní Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor, Čidlo pro Multifunkční Brána 2 Smart Home Security APP Ovládání

Nové

743.62 Kč

/ 1 077.61 Kč

Skladem

modname=ckedito

Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor Plynu Čidlo Pracovat S Multifunkční Brána 2 Smart Home Security APP Ovládání

Původní konektor je USA plug. Před nákupem, prosím, zkontrolujte správnou zástrčku standardní své vlastní zemi. Zde jsou čtyři typy plug standard pro váš odkaz.

Remote alert

Progresivní zvuk alar

Pravidelné vlastní kontroly reminde

Obecné

Značka: Xiaomi

Model: mijia Honeywell

Materiál: Plast

Barva: Bílá

Rozměr a Hmotnost

Hmotnost výrobku: 0.0900 kg

Hmotnost balení: 0.1700 kg

Velikost výrobku (L x W x H): 8.00 x 2.90 x 2,00 cm / 3.15 x 1.14 x 0,79 palce

Velikost balení (L x W x H): 10,00 x 4,00 x 3.50 cm / 3.94 x 1.57 x 1.38 palce

Obsah Balení

Obsah balení: 1 x Plynový Alarm

Plyn Poplach *1

Čínský Návod *1

Příslušenství *1

- FAQ –

Q1. Tyto výrobky jsou originální od xiaomi ?

A: Ano.Všechny naše produkty jsou 100% nové originální od Xiaomi aqara továrny, budeme spolupracovat s Xiaomi aqara společnosti přímo.

Q2. Proč si vybrat aqara ?

1.Smart home center, Aqara připojení přes Zibee protokolu, Aqara příslušenství může stále fungovat hladce, i když je vaše domácí síť je nestabilní nebo odpojen.

2. Pracuje s Apple HomeKit, můžete použít domácí APP k ovládání Hub a jeho připojení příslušenství, Aqara příslušenství může také pracovat s jinými HomeKit-umožnil příslušenství, aby vám chytřejší domů.

3. Bezpečnost: HomeKit technologie poskytuje pokročilé zabezpečení s end-to-end šifrování a autentizace, údaje týkající se vaší domácnosti, je zašifrovány a uloženy v keychain vám Apple zařízení, to je také šifrována v tranzitu mezi vaše Apple zařízení a příslušenství, které vás ovládají ve vaší domácnosti.

4. Siri hlasové ovládání: můžete ovládat Aqara příslušenství s Siri na vašem iPhone, iPad, Apple Watch nebo HomePod, stačí říct Siri"jsem doma", pak světla rozsvítí, závěsy jsou zavřené, a pohodlný domov, je na vás čeká.

5. Spolu s dalšími Aqara inteligentní příslušenství pro vytvoření různých scén ze své neomezené fantazie, světla, když obsadil, zhasnout světla, když je prázdný, když je detekován pohyb ve večerní, Hub, světlo se automaticky zapne.

6. APP ovládání: S Aqara Home APP(iOS nebo Android), můžete ovládat svůj domov od prakticky kdekoli a kdykoli.

Q3. Můžu ovládat Aqara zařízení, když jsem daleko od domova?

Ano. Můžete ovládat zařízení z libovolného místa v libovolném čase z vašeho telefonu přes Internet,dokonce i váš domov je vypnutí napájení,bude váš domov ještě v inteligentní,i když telefon nemůže ovládat je,produkty, stále pracuje.To je výhodou ZigBee.

Q4. Dělá to pro mě snadné nainstalovat produkty ?

Jsou jednodušší, než si můžete obrazu,například,jak se vaše světlo smart ? Na Aqara inteligentní řízení osvětlení je nejen schopen poskytnout více kontroly na osvětlení, ale také přichází s dálkovým ovládání osvětlení. Tento chytrý vypínač je vylepšená verze tradičního vypínače. Vybaven ZigBee bezdrátové telekomunikační technologie, není třeba dělat změnu na starém okruhu nebo na osvětlení přístrojů. Jediná věc, kterou budete muset udělat, bude jen vyměnit starý spínač.

Q5. Jaké je vaše datum dodání?

budeme odeslat objednávku po zaplacení být potvrzena. všechny objednávky bude doprava do 24 hodin

Štítky: xiaomi mijia svítilna lite, smog detektor wifi, xiaomi mijia 3, co2 senzor, aqara hab, mi snímače, xiaomi měřič co2, aqara, xiaomi mi, brána mi

Číslo Modelu Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor Plynu Čidlo
Gyro Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor Plynu Čidlo
Max Rychlost Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor Plynu Čidlo
Kontrolní Kanály 2 Kanály
Stav Sestavy Ready-to-Go
Značka Xiaomi
Stupnice 1
Certifikace CE
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Původní Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor, Čidlo pro Multifunkční Brána 2 Smart Home Security APP Ovládání

Původní Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor, Čidlo pro Multifunkční Brána 2 Smart Home Security APP Ovládání

modname=ckedito Xiaomi Mijia Honeywell Zemního Plynu Alarm Detektor Plynu Čidlo Pracovat S Multifunkční Brána 2 Smart Home Security APP Ovládání Původní konektor je USA plug. Před nákupem, prosím, zkontrolujte správnou zástrčku standardní své vlastní zemi. Zde jsou čtyři typy plug standard pro váš odkaz. Remote alert Progresivní

Související produkty