S3120 ANIME RORONOA ZORO SANDAI KITETSU MEČ GUN METAL HABUCHI OKRAJI 41.1" JEDEN KUS

Nové

1 030.18 Kč

Skladem

Zoro meč, nové vydání, od Japonské anime One Piece, 104cm dlouhé, 1.2 kg, 1.5 kg v balení, zcela nové, ručně vyráběné, špičaté, unsharpened; Uhlíkové oceli čepel, gun metal šedé hamon hrany, vlnité habuchi vzor imitující diferenciální popouštění, 66.5 cm dlouhý, 2,7 cm široké, 0,3 cm tlustý, ruční rukojetí 29 cm dlouhé, s lesklé zlaté víčko hlavice a příslušenství; Lesklý singria malování dřevo pochva s černými kroužky, singria nylon opletené rukojeti s mosaz Sandai Kitetsu stráž; Taška není v ceně; Tento meč s čepelí typu C. Prosím uveďte, pokud budete potřebovat další čepel typu A, B, D nebo E; důrazně doporučujeme koupit jednu položku(y) s méně nebo podobné rozměry (velikost), protože přepravní náklady pro dvě položky jsou téměř stejné jako pro jeden; Pl lehkostí, kontaktujte nás a přečtěte si následující pokyny předtím, než nákup.

O Nás

My, Asiatique Obchod, prodávat tisíce kvalitní meče, dýky, tyče zbraně, sekery, bojová umění, stojany, držáky, brnění a vojenských modelů, za velmi příznivou cenu. Kromě toho vám pomůžeme najít a udělat, co hledáte.

Doprava a Platba

Naše výrobky jsou dodávány po celém světě tím, EMS z Číny, ale většinou DHL z Kanady, na základě rychlost dodání a našich skladových zásob. Sledovací číslo bude přidán a aktivován, když pozemek je dodáno do 1-3 dnů po zaplacení je vymazána. Normálně balíků zasílaných do USA, Kanady, Austrálie a Západní Evropy trvat 2-5 pracovních dní pro doručení, a 5-12 pracovních dnů k odpočinku.

Dodávka může být odloženo na pár dní kvůli náhodné celní kontroly, svátky vrchol provoz, špatné počasí, nesprávné adresu, přijímač nepřítomnosti na dodací atd. Budeme prodloužit termín dodání. Dodací stav udržuje aktualizaci v transakci, dokud váš příjem, prosím, buďte trpěliví, a udržet pozor na to.

Poskytněte nám prosím vaše telefonní číslo v případě, že celní odbavení a místní doručení.

Vyrábíme nejnižší prodejní cenu, nebo deklarované hodnoty na faktuře tak, že budete platit méně, nebo dokonce nulové clo na dovoz zboží. Naše cena dopravy zahrnuje skutečné náklady na dopravu, palivový příplatek, pojištění a manipulační poplatky, které nejsou podléhající clu.

Nabízíme dvě části slevy pro kombinovat zásilky. Lodní sleva je automaticky odečtena od EMS v-postavený systém. Pokud jde o ceny sleva pro více položek, prosím, napište nám čísla modelu (naše Sku) a množství, před nákupem, takže můžeme odhadnout nejlepší cenu pro vás. Nenabízíme slevu pro objednávku jednoho kusu kvůli drahé náklady na dopravu.

Kromě Úschovy, také přijímáme Alipay, PayPal, AmazonPayment, kreditní karty, bankovní vklad, bankovní převod a osobní kontrola.

Záruční a Návrat

Garantujeme 100% spokojenost tím, že nabízí vám výměnu nebo vrácení peněz v případě, že zásilka je ztracena, odcizení, poškození způsobené dlouhou a možné hrubý doprava, chytil nebo odmítnout vaše zvyky. Bohužel tyto případy se dějí, ale jen velmi zřídka.

Všechny naše výrobky jsou pečlivě kontrolovány a pevně zabalené před odesláním. Pokud jste obdrželi poškozené nebo vadné položky není, jak je popsáno, prosím, kontaktujte nás s fotografií do 14 dnů od převzetí zboží. Nabízíme zdarma vyměnit nebo plnou náhradu, plus se vrátit, poštovné v některých případech. Jiné návratu položky, jako jsou náhodné nebo špatné rozkazy, úmyslné odmítnutí na doručení atd. jsou dodávány na kupujícího na jeho náklady a musí být v původních podmínek. Jinak bychom mohli nabídnout částečnou náhradu nabíjení doplňování nebo úpravy poplatků. Jako naše pozemky jsou těžké a velké, každý návrat by mohla být velká ztráta pro nás pro oba. Prosím, být rozhodující, když umístíte objednávku. Oceňujeme vaši rychlou platbu. Pozdní platby může spustit do out-of-stock, nebo zrušení vaší objednávky.

Kupující z Brazílie a Mexiko jsou povinné poskytnout nám vaše daňové IDENTIFIKAČNÍ číslo (např. CPF číslo) pro celní odbavení. Kupci z Indie, je třeba zajistit, aby celní s KYC (Know your Celní) dokumentů, nebo vláda recoginzed poznávací, adresy důkaz a Autorizační dopis. Kupující z Ruska Federace, by nám měla poskytnout název vaší společnosti, adresu a telefon pro bezpečné a hladké odbavení. Někdy policie povolení je potřebné k nákupu meče pro některé země. Budeme vás informovat o tom, zda položka je dovoleno vstoupit do vaší země, protože některé země klasifikovat meče jako nebezpečná zbraň. Pokud ne, budeme zrušit a vrátit vaši objednávku zaplatil.

Štítky: ostrý meč, kus roronoa zoro meče, cosplay zbraň, případ katana, zoro meč, katana meč skutečné meče, replika meče, kimetsu meč, kometu, lotso toy story

Funkce odlitek
Rozměry 108X9X9CM
Varování Správné Použití
Věkové Rozmezí Dospělí
Číslo Modelu S3120
Pohlaví Unisex
Materiál Kovové
Design Meč, Zbraň Kategorie
barva Vínové

Napsat recenzi

S3120 ANIME RORONOA ZORO SANDAI KITETSU MEČ GUN METAL HABUCHI OKRAJI 41.1

S3120 ANIME RORONOA ZORO SANDAI KITETSU MEČ GUN METAL HABUCHI OKRAJI 41.1" JEDEN KUS

Zoro meč, nové vydání, od Japonské anime One Piece, 104cm dlouhé, 1.2 kg, 1.5 kg v balení, zcela nové, ručně vyráběné, špičaté, unsharpened; Uhlíkové oceli čepel, gun metal šedé hamon hrany, vlnité habuchi vzor imitující diferenciální popouštění, 66.5 cm dlouhý, 2,7 cm široké, 0,3 cm tlustý, ruční rukojetí 29 cm dlouhé, s lesklé zlaté víčko hlavice

Související produkty